Māksliniekus, dizainerus aicina pieteikties Ziemassvētku mākslas tirgum "Timbaka Taibaka"

Krista Kalnarāja, 02.12.2015., 08:09

Līdz 10. decembrim radošā telpa "Ideju bode" aicina māksliniekus un dizainerus no visas Kurzemes pieteikt savus darbus Ziemassvētku mākslas tirdziņam "Timbaka Taibaka".

"Timbaka Taibaka"Tirdziņš jau ceturto gadu notiks Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē, Alejas ielā 18, Liepājā no 21. līdz 23. decembrim.

Līdz šī gada 10. decembrim mākslinieki, topošie mākslinieki, mākslas pasniedzēji, dizaineri un amatnieki aicināti pieteikt savus darbus mākslas tirdziņam "Timbaka Taibaka", rakstot uz e-pasta adresi info@idejubode.lv. Darbu iesniedzējiem (izņemot skolas audzēkņiem) jābūt juridiskām personām vai reģistrētiem Valsts Ieņēmumu dienestā. Organizētāji patur tiesības atlasīt darbus, lai tie atbilst mākslas tirgus koncepcijai.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" Ziemassvētku priekšvakarā piedāvā iegādāties mākslinieciski skaistas lietas, kuras radījuši profesionāli mākslinieki, mākslas studenti, dizaineri, amatnieki. Tieši šajā mākslas tirgū varēs atrast vispiemērotāko lietu, ar ko iepriecināt sev tuvus cilvēkus, tādējādi atbalstos Liepājas jaunos un jau atzītos māksliniekus. Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" tiks atklāts 21. decembrī pulksten 17.00, bet savu darbību tas turpinās 22. un 23. decembrī no pulksten 11.00 līdz 19.00. Vairāk par mākslas tirgu var uzzināt: www.facebook.com/timbakataibaka.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" tiek organizēts ar mērķi demonstrēt radošo cilvēku prasmes, talantus un dot iespēju māksliniekiem pārdot savus darinājumus. Tirgu organizē radošā telpa "Ideju bode", kas arī ikdienā atbalsta māksliniekus, palīdzot viņiem realizēt savus izstrādājumus un mākslas darbus. Tās ir ne tikai gleznas, bet arī dizaina preces un praktiski noderīgas lietas. Vairāk informācijas: www.idejubode.lv.

Tirdziņā būs iespēja iegādāties dažādu mākslinieku gleznas, zīmējumus, grafikas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumus, aksesuārus, koka un keramikas izstrādājumus, traukus, kā arī dažādus dizaina priekšmetus. Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" ir vieta, kur sarūpēt gaumīgas un īpaši darinātas dāvanas sev un tuviniekiem Ziemassvētkos. Tās ir ar rokām darinātas lietas, kas būtiski atšķiras no rūpnieciski ražotiem priekšmetiem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Good day, I am reaching out to express my interest in a potential business opportunity that worth $26.8 Million. This would be of a great benefit to both parties if handled well. Please get back to me through this email: Gw455075@gmail.com Thanks, Gary Wilson

Gary Wilson

Здравствуйте, ув. Boss! Уюта Вашему Дому! Предложу поднятие Вашего сайта на 7-14 пунктов. В поисковиках (Яндекс, Google). Domain Rating. Цена всего 580 ру. Качественный ИкС. Прогоны сайтов от Профессионалов! Хваленые БаЗы. Отчётность. Траст база. telegram:@xrumers Watsap:+79775360836

Mario

ATTN. Director, We are interested in your products. Please contact us if your company can handle a bulk supply of your products to Cameroon. Please send your reply to hrhbahmbi@oiedcadmin.org HRM Bah Mbi

HRM Bah Mbi


ienāktreģistrēties