Rīgas rogaininga rezultāti

Marta Zumberga, 23.11.2015., 15:28

Sestdien, 21. novembrī, pie tirdzniecības centra "Rīga Plaza" noritējis trešais Rīgas rogainings, kas tūkstotim orientēšanās piekritēju un atbalstītāju piedāvājis iepazīt Rīgas nostūrus Āgenskalnā, Ziepniekkalnā un tālākos galvaspilsētas rajonos.

Rīgas rogaininga rezultātiSešu stundu distancē uzvaru izcīnīja spēcīgā igauņu komanda "Karvajalad", bet pavasara un rudens Rīgas rogainingu kopvērtējumā 2015.gadā uzvaras stratēģiju bija izvēlējusies komanda "Īsāk sakot, būs grūti!", kuras sastāvā startēja Zigmunds Bībers no Ulbrokas un Andris Ronimoiss no Rīgas.

Starts sacensībām tika dots pie tirdzniecības centra "Rīga Plaza", kur plkst. 12.00 distancē devās 2 stundu, 4 stundu un 6 stundu distanču komandas. Sacensībās piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, ASV, bija ieradušies viesi arī no Pēterburgas Krievijā, kā arī 30 viesi no Igaunijas. Tajā pašā laikā bērniem līdz 12 gadiem notiks Rogaininga pastaiga kopā ar instruktoriem Lāci, Vāveri un Zaķi, kas devās 2 stundu pastaigā meklēt kontrolpunktu Lucavsalā un iegūt zināšanas par rogainingu. Katrs dalībnieks finišā saņēma speciāli taisītu Rīgas rogaininga medaļu un situ zupu.

Divu stundu rogainingā uzvaru ar 48 punktiem izcīnīja āgenskalnieši Mikus un Mārtiņš Puriņi no komandas "Nav", otro vietu kopvērtējumā un uzvaru jaukto komandu konkurencē sev ieguva komanda "Ozons & Kukaramba", sieviešu konkurencē spēcīgākās bija komandas "Tūristes" dalībnieces, taču starp ģimeņu komandām visvairāk punktu savāca "Amakatanav" komanda, kur startēja Raivis Kalniņš ar dēlu Austri.

Četru stundu kontrollaiku bija izvēlējušās teju 150 komandas, kuru konkurencē nepārspēti palika brāļi Andris un Zigmārs Gaiļi no komandas "Neliels treniņš", aiz viņiem sekoja komanda "Ātrāk!", bet trešo vietu vīriešu komandu konkurencē izcīnīja "Gentlemen's Club". Starp jauktajām komandām četru stundu distancē labāko rezultātu uzrādīja komanda "42 km.lv", bet sieviešu komandu konkurencē laurus plūca "Kārklu muiža".

Sešu stundu distancē, kur piedalījās visvairāk komandu, vīriešu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja spēcīgā igauņu komanda "Karvajalad", jaukto komandu konkurencē uzvara komandai "Isostar Long Distance Energy", bet starp sieviešu komandām visvairāk punktu savāca "Smiltenes meitenes". Savukārt 2015.gada Rīgas rogainingu kopvērtējumā uzvara komandai "Īsāk sakot, būs grūti!", otrā vieta kopvērtējumā komandai "Riga Adventure Team AJJS", bet trešā vieta jauktajai komandai "Isostar Long Distance Energy".

Rīgas rogainings nākamajā sezonā notiks 26. martā un 26. novembrī. Rīgas rogainings ir orientēšanās sporta komandu sacensības, kur komandas no 2-5 cilvēkiem noteiktā laikā brīvi izvēlētā secībā apmeklē kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Good day, I am reaching out to express my interest in a potential business opportunity that worth $26.8 Million. This would be of a great benefit to both parties if handled well. Please get back to me through this email: Gw455075@gmail.com Thanks, Gary Wilson

Gary Wilson

Здравствуйте, ув. Boss! Уюта Вашему Дому! Предложу поднятие Вашего сайта на 7-14 пунктов. В поисковиках (Яндекс, Google). Domain Rating. Цена всего 580 ру. Качественный ИкС. Прогоны сайтов от Профессионалов! Хваленые БаЗы. Отчётность. Траст база. telegram:@xrumers Watsap:+79775360836

Mario

ATTN. Director, We are interested in your products. Please contact us if your company can handle a bulk supply of your products to Cameroon. Please send your reply to hrhbahmbi@oiedcadmin.org HRM Bah Mbi

HRM Bah Mbi


ienāktreģistrēties